Komunikat o błędzie

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'comment_node_blog_form' not found or invalid function name w drupal_retrieve_form() (linia 842 z /apache/htdocs/kreatywnosc.edu.pl/site/includes/form.inc).
Lipiec 07, 2017 10:34 przed południem

Kreatywność w walce z rakiem

A może już czas na własny, kreatywny biznes?
W ramach konferencji zaplanowane są także wizyty w czołowych lubelskich instytucjach, które wspierają działania kreatywne i wpisują się w markę „Lublin – miasto inspiracji”, m.in. w Centrum Spotkania Kultur, Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym SA.

Termin zgłoszenia uczestnictwa w konferencji – 31 stycznia 2017 r.
Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej – 28 lutego 2017 r.

Wszelkie informacje dotyczące konferencji, w tym cennik, formularz zgłoszeniowy, opis warsztatów, są dostępne na stronie http://profesjonalizacjakreatywnosci.pl/

Opłata konferencyjna wynosi:
udział czynny – 500 zł*
udział czynny dla doktorantów i studentów – 300 zł*
udział bierny – 280 zł**

* Opłata obejmuje: pełny udział w konferencji i towarzyszących jej warsztatach, materiały konferencyjne, publikację recenzowaną (po uzyskaniu pozytywnych recenzji wydawniczych), przerwy kawowe, obiady i uroczystą kolację.
** Opłata obejmuje: pełny udział w konferencji i towarzyszących jej warsztatach, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiady i uroczystą kolację.

Pracownikom Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przysługuje 50% zniżki od ustalonych cen.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie wpłaty do 28 lutego 2017