Lipiec 26, 2017 09:49 przed południem

Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Studenci kierunku Pielęgniarstwo zorganizowali w patio Uczelni warsztaty dla dzieci i młodzieży, które łącząc zabawę i naukę poszerzały wiedzę młodych ludzi z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i postępowania w przypadku nagłych wypadków.
Młodzi ludzie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach, ćwicząc umiejętności praktyczne na fantomach i na sobie nawzajem.
W tym samym czasie studentka kierunku Pielęgniarstwo edukowała mamy z zakresu profilaktyki chorób piersi, ucząc kobiety poprawnego wykonania samobadania piersi.